Tartu Turg AS otsib peatöövõtjat turuhoone renoveerimistöödele.

Väärikas Tartu turuhoone on 1938. aastal valminud spetsiaalselt turutegevuseks projekteeritud muinsuskaitse all olev ehitis. Turuhoone vajab uuendust ja värskendust, mis viiakse läbi käesoleva aasta suvel.

tartu turg turuhoone ehitus

Tartu Turg AS ootab hinnapakkumusi Tartu turuhoone siseruumide restaureerimise ja remondi ning tehnosüsteemide uuendamise peatöövõtja valimiseks kuni 26.05.2017.a.

Turuhoone remondiga on kavas anda hoonele väärikas uuendatud siseviimistlus ja kujundus ning uuendada tehnosüsteemid. Renoveerimise järgselt võetakse kasutusele hetkel peamiselt tühjana seisvad keldriruumid. Uuele tasemele viiakse kauba müügi- ja hoiutingimused. Parandatakse töötajate olmetingimusi, luues keldrikorrusele puhke-, pesu- ja riietusruumid. Põhikorrusele ehitatakse tualettruumid, rajatakse liftid, mis liiklevad keldrikorruse ja põhikorruse vahel. Uute funktsioonidena lisatakse esitlusköök ja väike toitlustuskohvik.

NB! Tutvu esmalt hankedokumentides olevate tingimustega, mille leiad siit: Tartu Turg, pakkumusekutse TTH17-01.pdf

Hinnapakkumuse esitamiseks vajalike hanketingimuste ja -dokumentatsiooni saamiseks palume saata e-kiri aadressile: heiki.hansen@tartuturg.ee

 

Lisainformatsioon:

Ivo Tombak

+372 56 959 120

ivo.tombak@tartuturg.ee

Tartu turg turuhoone ehitus renoveerimine hange