Hea tänavatoidumüüja!

Rõõmuga teatame, et ka käesoleval suvel toimub Tartu kesklinnas Autovabaduse puiestee, mille toitlustust korraldab Tartu Turg koostöös Tartu linnaga ja SA-ga Tartu 2024. Sündmusi on selle raames palju, kultuuriprogramm on tihe ja oodatud on üle 150000 külastuse. Autovabaduse puiestee on keskkonnahoidlik sündmus ja järgime keskkonnahoidlikke põhimõtteid, mis on osalistele kohtustuslikud: https://tartu2024.ee/keskkonnajuhend/

Otsime Autovabaduse puiesteele tänavatoiduautosid või -haagiseid vms, mis pakuvad jooki ja toitu, mida on mugav näpuvahelt tarbida, mis valmib värskest toorainest ning on eriliselt hea maitse ja kvaliteediga. Soovitame menüüst ühe roa valmistada Turu Templiga kohaliku talu toorainest, suunates see taimetoitlastele. Kõik serveeritud toidud peavad olema söödavad käest ja püstijalu – salatid, wrapid, burgerid, pitsad, võileivad, tacod, tortillad, pelmeenid, poke-kausid, taimne/lihast/kalast näputoit, smuutid, magusad ampsud, põnevad rahvusroad jms. Välistatud on kartulispiraalid, suhkruvatt, poolfabrikaadid ja väikepakenditesse pakitud suhkur, sool, kastmed, pipar, kohvikoor ning alkohol. Jookidest võib müüa A Le Coqi (sündmuse suurtoetaja) mittealkohoolseid tooteid. Omavalmistatud smuutid jms on lubatud. Toidunõud ja söögiriistad peavad olema korduskasutatavavad (Tartu turu joogitops 0,4l, supikauss 0,5l, taldrik, lusikas, nuga, kahvel).

Müügikohad komplekteeritakse kas terveks 6.07 -12.08.24 või pooleks müügiperioodiks.


Läbirääkimistega konkursi tingimused kauplejale:

  • Kasutama antud maa-ala toitlustusteenuse osutamiseks heaperemehelikult ja võimalikult säästvalt rikkumata pinnakatet ja ümbritsevat taristut ning koristama müügikoha ümbrust vastavalt vajadusele 3m ulatuses müügikohast.
  • Tagama müügikohas puhtuse ja viisaka teeninduse ning kauplemiseks vajaliku dokumentatsiooni. Rahvarohkematel sündmustel tagama oma müügipunktis rohkem teenindajaid, et vähendada järjekordi.
  • Müügikoht peab olema avatud E–K, P 12–20; N–L 12–22 (kaupleja soovi korral kl 24-ni) kogu määratud perioodil. Lähtuvalt ilmastikuoludest võivad korraldaja ja kaupleja kokku leppida erandid.
  • Pakkuja peab ise korraldama puhta joogivee ja reovee utiliseerimise ning oma jäätmete liigiti sorteerimise (segapakend, papp, klaas, bio, segaolme jmt) vastavalt reeglitele ja veo kokkulepitud konteinerisse.
  • Müügikoht peab olema teisaldatav (tänavatoiduauto või -haagis). Telgid ja lisa reklaammaterjalid (surfilipud jms) ei ole lubatud.

 

Palume Teie pakkumist rene.kiis@tartuturg.ee hiljemalt 19. aprillil, milles on välja toodud:

  • pakkuja nimi, registrikood, asukoha aadress ja kontaktandmed (telefon, e-post);
  • auto või haagise pilt koos viimistluse ja inventari kirjeldusega, mõõdud ning elektri max võimsus ja päevane vajadus;
  • kavandatava menüü võimalikult täpne kirjeldus;
  • kinnitus, et ei esine riiklike maksude või korraldajate ees võlgnevust;
  • Teie ajalist eelistust ja rahalist pakkumist.

 

Esitatud pakkumised vaatame üle ja vajadusel täpsustame 26.04.23. Hindame kaupleja kogu kontseptsiooni (erilisus, müügikoha atraktiivsus, teenindus jms ) ja menüüd. Korraldajal on õigus määrata müügiperiood vastavalt sortimendi sobivusele teiste pakkujatega.

Hea meelega vastan küsimustele ja arutan, palun helista.

Ette tänades heade ideede ja pakkumiste eest

Rene Kiis

AS Tartu Turg juhataja

505 2090