Metsavenna talu piimatoodete lett on iga juustusõbra unistus. Saadaval on nii Metsavenna talus toodetud juustud kui ka Lõuna-Euroopa päritoluga tooted. Loomulikult ei puudu ka sõir, nii köömnetega kui ka ilma. Kõik Metsavenna talu juustud valmivad eesti punast tõugu lehma ökoloogiliselt puhtast toorpiimast, mida müüakse ka turuhoones uskumatult soodsa hinnaga. Gurmee huvilistele on kindlasti mokkamööda ka võiõli ehk ghee, mida teadjad nimetavad vedelaks kullaks.

Lahke ja abivalmis müüja Sabrina pakub juustu maitsta ning jagab ka nippe, mida vahvat neist teha saab. Ahjus küpsetatud kartulid Raclette juustuga pidid keele alal viima, vähemalt nii räägib Metsavenna talu peremees Meelis, kes oma bändiga tihti turuhoones melu loob.

Taas kaupleb turuhoone Italian Taste Estonia. Kindlasti ülihea uudis kõigile lõunamaa maitsete hindajatele. Ostes turuhoonest värsket liha ning köögivilja, saab lisaks valida väheke eksootilisemaid tooteid. Päikeseküpsed tomatid, oliivid nii täidisega kui ilma, artitšokid – kas saab veel paremaks minna? Loomulikult ei puudu ka värsked puuviljad. Püsikliendid räägivad, et paremaid mangosid ei saa Eestis mitte kusagilt mujalt kui Italian Taste Estonia letilt.

Metsavenna talu ja Italian Taste Estonia letid leiate turuhoones peauksest sisenedes kolmandast vahest paremalt poolt.